מי אנחנו

ארגון "את אחי" הינו פרי יוזמה של קבוצת רבנים הפעילים שנים רבות בעולם התשובה. מטרת הארגון הינה תמיכה וסיוע לבעלי תשובה בתהליך קליטתם בעולם התורה. שנים של עבודה ונסיון רב הולידו בקרב המקימים את המסקנה כי ארגון "את אחי" הינו צו השעה.

קרוב לחמישים שנה שתנועת בעלי התשובה בארץ חיה ופועלת והולכת מחיל אל חיל. מאות אלפי אזרחים במדינת ישראל הגדירו את עצמם במשאל של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כחוזרים בתשובה.

זוהי תופעה חסרת תקדים בהיסטוריה של עם ישראל ואין ספק שהמטה אזנו היטב ישמע כאן הדהוד של פעמי משיח.

ארגונים וישיבות לאלפים קמו במשך השנים במטרה לתת מענה רוחני לצימאון האדיר לדבר ה' והודות לפעילותם הברוכה יודעת התנועה פריחה ושגשוג רצופים. טוב להודות לה'.

מעטים נתנו ליבם לשאלה "ירק זה מאין הוא חי?"  בעלי התשובה שחוללו מהפך אדיר בחייהם, היגרו ממקום מגוריהם, שינו אורחות חיים וקיבלו על עצמם עול מצוות, מוצאים את עצמם לא פעם בודדים וחסרי ישע מול האתגרים הגשמיים הכרוכים בשינוי העצום שעשו. פרנסה כשרה, שידוכים, יעוץ רפואי, חינוך ילדים וכו' אלו הם מקצת הנושאים הטורדים את מנוחתם של המתקרבים ומביאים אותם לא פעם אל סף משבר.

מייסדי "את אחי" החליטו להרים את הכפפה ובגדול. חזונם, ההולך וקורם גידים ועצמות, הוא להביא ולהנגיש בפני ציבור בעלי התשובה, על כל סוגיהם וגווניהם ובכתובת אחת, את כל אפשרויות העזרה והסיוע והעומדות בפניהם, בפנים מאירות ובידידות. "את אחי" מתעתד ב"ה להעניק לזקוקים לכך יעוץ, הכוונה, ליווי ביישום העצות ומעקב עד להצלחה המלאה בס"ד.

העומדים בראש הארגון ומנווטים את דרכו הינם הרבנים הידועים עשרות שנים בעבודתם ומסירותם לחוזרים בתשובה

הרה''ח רבי

אהרן אליהו פירר

שליט"א

הרה''ח רבי

רבי שמעון טייכנר

שליט"א

תחומי הפעילות

ייעוץ והכוונה

גיבוש קהילתי

התמצאות השקפתית בעולם התשובה